Yhteystiedot

Liikenneasema, Scan-Burger  019 613 085
Kahvila-Ravintola  019 613 185
Polttoöljytilaus   0400-123766 /  0400 654 260
Kirjapörssi  019 613 044
Kukkakauppa  040 562 1477

Meille töihin


NESTE LIIKENNEASEMA JA
MYYMÄLÄT

Pukaron Levähdyspiste Ky
Koivistontie 2 A
07830 Pukaro
Puh. 019 613 085

Yrittäjä
Hannu Kohtaniemi
hannu.kohtaniemi@pukaronparoni.fi

Myymäläpäällikkö
Jaakko Heinonen
jaakko.heinonen@pukaronparoni.fi

Lahjatavaramyymälä
Piia Kohtaniemi
piia.kohtaniemi@pukaronparoni.fi

Toimisto, laskutus, polttoöljymyynti 0400-123766
Tuula Vilen
tuula.vilen@pukaronparoni.fi

Polttoaineet toimisto, laskutus, polttoöljymyynti 0400-654 260
Polttis Oy / Carina Backas
Koivistontie 2 A, 07830 Pukaro
polttis@polttis.fi

KAHVILA-RAVINTOLA
 

Pukaron Huilipaikka Oy
Koivistontie 2 C
07830 Pukaro
Puh. 019 613 185

Yrittäjä
Kati Laurila
kati.laurila@pukaronparoni.fi